background
Zespół

 

Barbara Michalska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 1981 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, wpisana na listę radców prawnych pod nr Tr /W/86.
Od 1981 r. wykonuje zawód radcy prawnego , początkowo w ramach umowy o pracę, a następnie prowadząc własną Kancelarię. Przez cały okres pracy zawodowej związana z największą firmą ubezpieczeniową, prowadząc obsługę prawną jednostki terenowej ubezpieczyciela, a w ostatnich latach zarządzając terenową jednostką ubezpieczyciela jako jej dyrektor.
Wieloletnia współpraca z firmą ubezpieczeniową rozwinęła jej zainteresowania prawem ubezpieczeniowym. Zdobyła ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu ubezpieczeń oraz odszkodowań. Specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym oraz w dochodzeniu odszkodowań w związku z zaistniałymi wypadkami ubezpieczeniowymi.

 

Łukasz Michalski, radca prawny współpracujący z kancelarią, absolwent Wydziału Prawa UAM w Poznaniu, ukończył aplikację radcowską. Specjalista w zakresie prawa cywilnego.

 

Joanna Michalska, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa UAM w Poznaniu.

 

Piotr Kotarski, radca prawny, absolwent Wydziału Prawa UKSW w Warszawie. Specjalizuje się w prawie autorskim,  gwarancjach ubezpieczeniowych, umowach ubezpieczenia należności handlowych, zabezpieczeniach kontraktów.

 « powrót

Barbara Michalska Kancelaria Radcy Prawnego

C.H. Wzorcownia, ul. Kościuszki 16B/3, 87-800 Włocławek, tel. 603 17 17 23, e-mail: kontakt@kancelariamichalska.pl
Powered by 27 Project